Infolinia: +48 733 744 810 PN-PT: 08:00 – 16:00
zobacz kolekcjęSimple Steel

Bransoletka srebrna z zawieszką w kształcie śnieżynki BSY0527

NOWOŚĆ
-20%, kod:BOO20
59,00 zł

Wysyłka pon. 3 lis.

Opis produktu

Minimalizm z nutą zimowej magii. Srebrna bransoletka z misternie wyciętą zawieszką w kształcie śnieżynki przyciąga uwagę swoją subtelnością. Lekka, wygodna i ponadczasowa – pasuje zarówno do eleganckiej stylizacji, jak i codziennego swetra. Idealna na prezent dla miłośniczek klasycznej biżuterii i chłodnych odcieni srebra. To biżuteria, która przypomina, że nawet najchłodniejsze dni mogą błyszczeć swoim własnym światłem.

Surowiec: stal szlachetna.
Kolor surowca: srebrny.
Wielkość śnieżynki: 1,40 cm x 1,22 cm.
Długość bransoletki: 16 cm + 3 cm łańcuszek wydłużający.
Rodzaj zapięcia: karabińczyk.

Zobacz inne produkty z kolekcji Simple Steel

Opinie

Bransoletka srebrna z zawieszką w kształcie śnieżynki BSY0527
Bransoletka srebrna z zawieszką w kształcie śnieżynki BSY0527
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

O nas
Oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja; idealna do pracy, do noszenia na co dzień, ale również na wieczorne wyjścia. To oferta marki By Dziubeka.
Kontakt
BY DZIUBEKA

ul. Browarowa 21

43-100 Tychy

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach:
poniedziałek - czwartek od 8:00 do 16:00 piatek od 8:00 do 14:00

Obserwuj nas

© By Dziubeka 2025. All Right Reserved.
e-commerce platform by